• PROMOSYON SIRT ÇANTASI
  • PROMOSYON SIRT ÇANTASI
  • PROMOSYON SIRT ÇANTASI
  • PROMOSYON SIRT ÇANTASI
PROMOSYON SIRT ÇANTASI
Ürün Kodu : İNC-001       Yorumlar (0)      Yorum Ekle
265.90 TL   +Kdv
-
+
  1. PROMOSYON SIRT ÇANTASI GENEL BİLGİLER…

40x30x12 cm ölçülerinde laptop bölmeli promosyon sırt çantası su geçirmez 600 denye imperteks kumaştan imal edilen ürünümüzün fiyatlandırılması 500 adet üzerinden yapılmıştır.

Promosyon ürünlerinin vazgeçilmez bir üyesi olan sırt çantaları geçmişten günümüze her daim tüm kurumsal ve öncü firmaların belirli aralıklarla etkinliklerinde sıklıkla kullandığı ve kullanıcıları tarafından beğenilip büyük bir hoşnutlukla kullanılan promosyon sırt çantalarının üretiminde kullanılan dış katmanlarda keten kumaş iç detaylarında kullanılan 270 denye lüx fitalatsız su geçirmez kumaş ile birlikte çanta gövdeleri 8 mm köpük ile desteklenmektedir. Promosyon Sırt çantasında kullanılan tutma sapı, elcik, fermuar ve diğer ayrıntılar belirli bir adet üzerinde üretim söz konusu olunca firmanın veya kurumun talep edeceği renkler kullanılabilinir.

 

Promosyon sırt çantalarında üretim süresi belirleyeceğiniz adet ve sezon yoğunluğuna bağlı olmakla birlikte 7 ile 15 gün olarak belirlenir. Özel durumlarda bur süre daha’da kısa tutulabilinir.

Promosyon sırt çantalarında uygun baskı teknikleri ile istenilen baskı yapılabilinir. Serigrafi baskı, transfer baskı, nakış baskı   bu seçeneklerden birkaç tanesidir. Promosyon sırt çantalarında baskı ücretleri verilen sırt çanta adetleri ile doğru orantılıdır. Uygulanacak baskı tekniği baskıdaki renk sayısı baskı alanı gibi ayrıntılar fiyatlandırmada göz önünde bulundurulup fiyatlandırma yapılır.

 

Promosyon sırt çantalarının kullanım alanları oldukça geniştir. Fuar, kongre, sempozyum  gibi etkinliklerin dışında özellikle üniversitelerde gerek bireysel düzeyde gerekse dernek yapılanmalarının destekleri ile katılımcılara dağıtılmak üzere etkin bir şekilde kullanılan promosyon sırt çantaları kullanışlı oldukları kadar işlevsellikleri itibariyle kullanımına sunulan bireyleri son derece hoşnut etmektedir. Kurumsal ve öncü firmalarında aynı şekilde kendi logo ve baskıları ile bireylerin veya çalışanlarının hizmetine sunduğu promosyon sırt çantaları sosyal hayatın içinde’de kullanılmaları ile kurumun veya firmanın en etkin şekilde reklamınıda yapmış olur.

Sizlerde promosyon sırt çantalarınızı belirlemek için web sayfamız olan www.incicanta.com’u ziyaret ederek firmanıza, kurumunuza, etkinliklerinize uygun olacak şekilde belirleyeceğiniz çantaları müşteri temsilcilerimiz birlikte istediğiniz şekilde özelleştirip üretime sokabilirsiniz.

TALEP VE İSTEKLERİNİZ İÇİN 

Mail : info@incicanta.com

Whatsapp ve canlı destek : 0553 738 29 33

Toplam 0 yorum yapıldı


Yorum yaptığınız teşekkür ederiz. Yorumunuz icelendikten sonra yayınlanacaktır.
Sizde yorum yapın
Doğrulama Kodu
BENZER ÜRÜNLER
E-Bülten
İndirimli ürünler ve fırsatlardan ilk önce siz haberdar olmak istermisiniz?